0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

İNSAN KAYNAKLARI

Avrupa Oto İnsan Kaynakları olarak politikamız, şirketimizin hedefleri ve stratejileri doğrultusunda nitelikli ve pozisyonuna uygun insan gücü alımını gerçekleştirmek, ortak hedef doğrultusunda ilerleyen bir organizasyon oluşturmak, eğitimler ile kişisel ve mesleki gelişimi desteklemek, böylece Avrupa Oto' nun sektöründe öncü bir firma olmasını sağlamaktır.
 
Avrupa Oto ‘ lu Olmak İçin
 
Avrupa Oto da çalışmak için kariyer portalları, web, e-posta vb. kanallardan yapılan tüm başvurular titizlikle incelenir. Yapılan tüm görüşmeler gizlilik prensipleri gereğince saklı tutulur ve kayıt altına alınır. Kariyer.net sitesinde yer alan ilanlarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Açık pozisyonlar için tıklayın.
(Kariyer.net) Açık pozisyonlar için tıklayın.
 
Kariyer sitelerine üye değilseniz, tarafımıza [email protected] adresine özgeçmişinizi göndererek de başvuruda bulunabilirsiniz.
 
Avrupa Oto da Staj İmkanı

Firmamızda her yıl şirket bünyesinde Anadolu liseleri , Meslek Yüksek Okulları ve Üniversitelerin Makine, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Mekatronik, Malzeme Bilimi ve Metalurji Mühendisliği ile İşletme ve Ekonomi Lisans Programlarında Öğrenim gören öğrencilerine yaz staj imkânı (Haziran-Temmuz / Ağustos-Eylül) ya da proje bazlı çalışmalar için kış dönemi staj imkânı verilmektedir. Bu sayede; öğrenciler eğitim kurumlarında tecrübe ettikleri  teknik- akdemeik dersleri pratikte uygulama imkanı buldukları gibi şirketlerin çalışma disiplin ve kuralları hakkında da fikir sahibi olmakta ve ülkemize nitelikli çalışan katılımı için destek sağlanmaktadır. Staj başvuruları için [email protected] adresine başvuruda bulunabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen politikalar doğrultusunda İnsan Kaynakları departmanımız etkin ölçüm/değerlendirme test ve envanterlerinin kullanımı ile doğru adayları şirket bünyesine kazandırmaktan; tarafsız, anlaşılır değerlendirme sistemlerini oluşturarak başarılı performansı belirlemekten ve çalışanların bireysel gelişim alanlarını tanımlayarak çalışanın gerek duyduğu yetkinlikleri kazandırmaktan; maddi ve manevi takdir yöntemlerini hayata geçirerek başarılı performansın tanınmasını ve ödüllendirilmesini sağlamaktan sorumludur.


İK Formu

CAPTCHA code
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.