0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

MUTLU MÜŞTERİ HATTI

Görüş ve Önerileriniz

CAPTCHA code

MUTLU MÜŞTERİ POLİTİKAMIZ

Yüksek standartlardaki hizmetlerimizi ve ürünlerimizi eksiksiz bir şekilde müşterilerimize ulaştırmak ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin sürekli kılınması için Müşteri Memnuniyeti İlkeleri mizi koşulsuz yerine getirmeye çalışıyoruz.
 
ŞİKÂYET YÖNETİMİMİZ

Avrupa Oto’nun hizmet kalitesini müşterilerimizin olumlu ya da olumsuz görüş ve önerilerini dikkate alarak sürekli olarak yükseltmeye çabalıyoruz. Müşterilerimizin her zaman çok daha iyi hizmet alması için iş süreçlerimizi ve metotlarımızı, değişen müşteri ihtiyaçlarına ve ekonomi şartlara en uygun şekilde güncellemekteyiz.
Şikâyetler, görüş ve önerileriniz, sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için markamız adına bir fırsat olacaktır.

Sizlere sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerin yüksek standartlarda olması için durmadan yenilenerek çalışıyoruz. Zaman zaman yaşanan aksaklık ya da olumsuz durumlarda bizleri anında bilgilendirmenizi bekliyoruz. Bize ulaşan şikâyetlerinizle, ürün ve hizmetlerimizi daha da geliştiriyor, sorunun tekrarlamaması için gerekli önlemleri alıyoruz.

Müşteri Hizmetleri Birimimiz ile vakit kaybetmeden şikâyetinizi takibe alıyor, sorununuzu Avrupa Oto Müşteri Memnuniyeti İlkelerimiz kapsamında çözüme ulaştırıyoruz.

AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.