0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

SSS

Aracımın Üretici Garantisi Devam Eder mi ?

Evet, Özellikle TSE 12047 ve TSE 13168 Hizmet yeterlilik belgelerine sahip otomotiv servislerinde yapılan işlemlerde üreticinin ön gördüğü bakım periyotlarında aracın bakım işlemleri yapıldığı taktirde üretici garantisi 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği ‘ile güvence altına altına alınmıştır. Bursa bölgesinin yapılandırılan en büyük Boschcar Yetkili servisi olarak TSE nin istediği tüm şartnameleri denetimler sonucunda başarı ile sağladığımızı gururla belirtmek isteriz. Bu yüzdendir ki Avrupa Oto’da yapılan işlemler sonucu aracınızın üretici garantisi devam etmektedir.

Hangi Marka Araçlara Hizmet Veriliyor ?

15 yıllık Renault yetkili servisliği tecrübemiz ile yeni iş ortağımız Bosch Tr. ile beraber eğitimli personellerimiz ile tüm marka ve model araçlara hizmet vermekteyiz.

Aracımın Onarımında Hangi Yedek Parçalar Kullanılmaktadır ?

Aracınızın mekanik bakım ve onarımlarında üstün kalitede ve uzun ömürlü üretici markaların orijinal yedek parçaları ile aynı kalitede ve özellikteki daha uygun fiyatlı BOSCH marka yedek parçalar tercih edilmektedir. 

İkame Araç Nasıl Temin Edilir ?

Aracınızı 24 saatten fazla hareketsiz bırakacak mekanik bakım ve onarımlar ile hasar onarım işlemlerinizde ve kaskonuzun yetersiz kaldığı durumlarda da Avrupa Oto İkame araçları siz değerli müşterilerimize tahsis edilecektir. Tek yapmanız gereken web sitemizden konu ile ilgili olarak rezervasyon yapmak olacaktır.

Otomobilimi Servise Kim Götürecek ? Son Zamanlarda İlgimizi Çeken Door to Door yani Valeniz ile Kapıdan Kapıya Hizmet Almak İstediğimizde Ne Yapılması Gerekiyor ?

Zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunun bilicindeyiz. Door to door yani kapıdan kapıya teslim olarak aracınız ile ilgili işlemlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde başlatılabilmesi için aracınızı Avrupa Oto vale görevlisi ile sizin bulunduğunuz adresten alıp işlemlerini tamamlayıp bulunduğunuz adrese teslim ediyoruz. Bu şekilde bir talebiniz olduğunda ise Randevu formundan bilgilerinizi ve taleplerinizi girerek bize ulaştırabilir veya +90 0516 160 00 58 Whatsapp numaramıza mesajınızı bırakabilirsiniz.

Aracımda Hangi Tipte ve Özellikte Madeni Motor Yağı Kullanılmalıdır ?

Avrupa Oto sadece motor üreticilerinin teknik değerlerini ve gereksinimlerini karşılayan yağ markalarını kullanılır. Aracınızın yaşı, motor özelliklerine ve üretici firmaların standart, uyum ve spesifikasyonlarına göre API ve ACEA onay kodlarına uygun olarak özellikle OE ( Orijinal Ekipman ) onaylı işlem yapılmaktadır.

 

 

AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.