0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Gençlik ve Spor Bakanlığı Personeline Özel Periyodik Bakım İşçiliğinde %30 indirim


Gençlik ve Spor Bakanlığı personeline özel olmak üzere periyodik bakım işçiliğinde yıl boyunca %30 indirim uygulanacaktır.
 
Kampanya Koşulları.
 
  • Kampanyadan Yararlanılabilmesi için işlem başlamadan önce Gençlik ve Spor Bakanlığı personel kartının ibraz edilmesi gerekmektedir.
  • 4 Filtreli Periyodik Bakım hava filtresi , kabin filtresi yağ filtresi , yakıt filtresi ve motor yağı değişimini kapsamaktadır.
  • Periyodik Bakım işçiliğinde % 30 indirim ve ücretiz checkup hizmetinden her kullanıcı yanlızca birer kez faydalanabilmektedir.
  • Servis incelemesi sonucunda araç üzerinde belirtilen kapsam dışında parçadeğişim veya onarım işlemleri gerekli görülebilir, bu durumda araç sahibine bilgilendirme yapılır ve araç sahibinin onayı dahilinde bu işlemler gerçekleştirilir.
  • Tüm Boschcar servicelerde Bosch markalı yedek parçalar tercih edilmektedir Bosch ürün gamında söz konusu araç modeli için uygun ürünün bulunmaması halinde , araç sahibinin onayı ile orjinal veya eşdeğer kalitede yedek parçalar kullanılabilir. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Personeline Özel Periyodik Bakım İşçiliğinde %30 indirim - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.