0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Aküler

Modern araçlara sürüş güvenlik sistemleri gibi çeşitli türlerde yeni teknolojiler takılıyor ve bu yüzden geçmişe kıyasla araç üzerinde çok daha fazla güç gerektiriyor. Klasik güç kaynakları, kısa süre içerisinde sınırlarına ulaşmaktadır. Aracınızda görülen üç arızadan biri, hatalı marş motoru aküsünden kaynaklanır. Servisimizdeki uzmanlar, en ucuz akünün her zaman en iyi alternatif olmadığının farkındadır. Hatta belirli araçlarda, yüksek sayıda şarj çevriminden sonra ve her türlü hava koşulunda bile çok daha fazla güç sunan Bosch' un  '' S5, EFB ve S6 AGM start/stop modelleri  '' gibi özel akülerimiz mevcuttur.
 
Servisimizde herkes, otomobilinizi en kısa sürede yollara döndürmek için enerji harcar. İşte bu yüzden Avrupa Oto olarak biz, Bosch akülerin sunduğu yenilikçi teknolojiye ve üstün kalite standartlarına güvenmekteyiz. Bu akülerin tümü farklı araç türlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiştir ve bu sayede otomobilinizde mümkün olan en yüksek kalite, güvenlik ve güvenilirliğin yanı sıra her zaman bol miktarda güç olmasını sağlar.

Aküler - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.