0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Silecekler

Silecek kalitesi neden bu kadar önemlidir sorusuna verilecek en güzel cevap sürücü kokpitinde iyi bir görüş alanı olup olmaması ile birlikte  bu durumun aracınızın sileceklerinin kalitesine bağlı olduğudur. Uzun vadede düşünülecek olursa silecekler ortalama 750.000' in üstünde silme çevrimi yapmak zorundadır, bu da yaklaşık 80 futbol sahası büyüklüğünde bir alana karşılık gelecektir.
  • Doğrudan güneş ışığına da maruz kalınan -30°C ile 80°C arası sıcaklık dalgalanmaları
  • Ön camdaki kir, böcekler, buz, vs.
  • Kimyasal ve iklimsel etkiler sileceklerinizin ömrünü önemli oranda etkileyecektir.
En iyi görüş alanı için Bosch'tan Aerotwin Maksimum Performanslı düz silecek lastiklerini öneriyoruz. Bosch'un Aerotwin Maksimum Performanslı düz silecek lastiklerinin aerodinamik tasarımı, her an kusursuz görüş alanını garanti etmektedir. Entegre, özel üretilmiş yüksek teknoloji ürünü bir yay şeridi temas basıncını, sileceğin tüm uzunluğu boyunca eşit şekilde dağıtır ve bu sayede ön camın kavisine kusursuz uyum sağlayacaktır. Üstelik yenilikçi adaptörü ve başlıkları sayesinde Bosch Aerotwin silecek lastikleri, piyasadaki tüm standart araç modellerine uygun olup kullanılabilmektedir. Böylece maliyet olarak tüketici dostudur.
 
Avantaj :

Yüksek teknoloji ürünü yay şeridi ve aerodinamik olarak iyileştirilen profil sayesinde kusursuz silme performansı, eşit temas basıncı ve bu sayede daha uzun kullanım ömrü, daha düşük yüzey alanı, rüzgar gürültüsünü asgari düzeye indirir, yüksek hızlarda bile üstün kalitede silme, metal çerçeve ve bağlantılarda buz oluşamayacağından kış koşullarına daha uygun olması Bosch sileceklerin avantajlarından olacaktır.

Silecekler - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.