0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Tahrik Kayışları ve Kitleri

Otomobilinizdeki dişli kayış sürekli olarak mekanik, kimyasal ve termal yüke maruz kalmaktadır. Yüksek hızlar, titreşim ve sıcaklıktaki farklar, zamanlama dişlisi bileşenlerinin de baş etmesi gereken pek çok şey olduğu anlamına gelir. Bu yüzden araç üreticileri, motorlarının uzun süre güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak için dişli kayışlar ve aşınmaya maruz kalan tüm parçalar için sabit servis aralıkları belirlemektedir.
 
 Uzman Tavsiyemiz :

Bir aracın istenen şekilde performans göstermeye devam etmesi için tüm bileşenlerin düzenli aralıklarla kontrol edilmesi ve gerekirse değiştirilmesi gerekir. Bosch Car Selvice’ler, özel Bosch kitleri kullanarak bu işlemi hızlı ve profesyonel bir şekilde çözüme ulaştırmaktadırlar.

Bosch dişli kayışları tüm kullanım süresi boyunca gürültüsüz ve güvenli bir şekilde senkronize güç aktarımını sağlar. Hızlı ve profesyonel değişim için Bosch, atölyelere kullanışlı kit içinde dişli kayış ve su pompası komponentlerini sunar. Bosch' a ait olan dünyanın önde gelen diyagnoz yazılımı ESI [tronic] ile her araca ait teknik bilgiler adım adım ve detaylı olarak bulunabilir. Böylece atölyede değerli zamandan tasarruf edilir. Dişli kayışlarında olduğu gibi, germe, saptırma ve kılavuz kasnakları da yoğun yüklere maruz kalır ve bu nedenle uzman tarafından tavsiye edilen bakım aralığı içinde daima değiştirilmelidir.
 Bosch V kayışları yüksek hizmet güvenliğinin ve uzun çalışma ömrünün garantisidir. Kayışlar yoğun yük gerilimlerine maruz kalmaktadırlar. Bundan dolayı, aşınan parçalar olarak tavsiye edilen bakım aralıkları içerisinde kontrol edilmeli ve değiştirilmelidirler. İşlenmemiş kenarlı ve dişli Bosch V kayışları kompakt tahrik konstrüksiyonlarında üniversal kullanım için geliştirilmiştir. 

Avantajlar sırası ile :
  • Düşük bakım maliyeti
  • Yüksek nitelikli materyaller sayesinde güvenlik
  • Güvenilirlik ve uzun çalışma ömrü
  • Yüksek hizmet güvenliği ve performans yeteneği
  • Diş profili nedeniyle büyük güç aktarım yüzeyi
  • Elyaflı kayış sırtı sayesinde yüksek eğilme dayanımı
  • Düşük titreşim ve çalışma dengesi olacaktır.

Tahrik Kayışları ve Kitleri - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.