0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Otomobil Ampulleri

Kendi güvenliğiniz için hem arızalı bir ampulü değiştirirken hem de tüm seti değiştirmek için Bosch kalitesinde ürünler kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bosch, farlardan iç lambalara kadar otomobiliniz için en üstün kalitede kapsamlı bir aydınlatma ürünleri yelpazesine sahiptir. Bosch Car Service'ler, her araç türüne ve her uygulamaya uygun ideal çözümü
sunabilir. Kusursuz aydınlatma konusunda üstün verimi olan Plus 90'dan özellikle uzun ömürlü birçok çeşit ürün mevcuttur. Detaylı bilgi için Aydınlatma ve Görüş rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Otomobil Ampulleri - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.