0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Bujiler

Otomobil üreticileri ve sürücüleri aynı fikirde; Neredeyse tüm marka araç üreticileri Bosch bujilerini tercih ediyor. Bu durum, Bosch ile lider araç üreticileri arasındaki yakın çalışma işbirliği ile daha da pekiştiriliyor. Maksimum performans ve üstün güvenilirlik, bu bujilerin popülerliğinin temel sebepleri. Dahası, özgün motor ve araç modellerinin gereksinimlerini de ideal şekilde karşılıyorlar. Böylece Bosch Car Service Avrupa Oto' da otomobilinize en uygun bujiyi bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.
 
Bujiler motorların sorunsuz şekilde çalıştırılmasını sağladıklarından, benzinli motoru olan araçlardaki en önemli bileşenlerden biridir. Bujiler en iyi motor performansı ve güvenilir çalışma açısından da kritik önem taşır. İtriyum, platin ve iridyum gibi çok kaliteli malzemelerden yapılan bujiler, aslında motor sporlarının özel taleplerini karşılamak üzere geliştirilmişlerdir. Bujilerimiz, servisler ve satış sonrası için seri üretime geçilmeden önce daha da iyileştirilmektedir.

Bujiler - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.