0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Frenler

Özellikle frenleme sistemi söz konusu olduğunda en iyi kalitede ve hatasız ürünler kullandığı için Avrupa Oto ile güvenli sürüş yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Elektronik sürüş güvenlik sistemleri öncülerinin ürettiği bileşenlere güveniyoruz. Dünyanın lider fren üreticilerinden birinden olan Bosch ürün gamı, tümü en üst kalite standartlarını karşılayan 10.000 den fazla ürün içermektedir. Böylece müşterilerimize en başından itibaren maksimum güvenlik ve işlevsellik sunuyoruz.

Disk frenler - garantili ve güvenli duruş için!

Tam frenleme sırasında aracınızın fren gücünün, motor gücünden çok daha fazla olduğunu biliyor muydunuz? Bu durumda balata ile disk arasında 750 °C'ye varan sıcaklıklara neden olabilir; bu da zaman içerisinde sadece en iyi kalitenin dayanabileceği inanılmaz ısıl ve mekanik bir yüktür. Güvenlik odaklı olduğumuz için Bosch Car Service  Avrupa Oto olarak Bosch marka disk frenlerin ve diskler, kaliperler ve balatalar gibi ilgili tüm bileşenlerin kalitesine güveniyoruz. Bu ürünlerde kullanılan çok kaliteli malzemeler, en zorlu koşulların bile üstesinden gelecek kapasitede olup son derece güvenilirdirler.


Bir bakışta avantajlar;

Uzun süren koruma için kaplamalı disk, daha üstün sürüş konforu için yüksek karbon teknolojisi, maksimum güvenilirlik için son derece dar bir aralıkta üretim toleransları, üstün kalitede işçilik, hemen her türlü otomobil markası ve araç modeli için kusursuz tür, doğru ve basit montaj, son derece stabil sürtünme katsayısı, uzun hizmet ömrü Bosch fren sistemi ve bileşenlerinin avantajlarından olacaktır.

Fren bileşenleri - az çaba, büyük etki!

Bosch fren bileşenleri, aracınızı minimum efor ile durdurmanızı sağlamak için güvenilir frenleme kuvveti aktarımı sunar. Güvenli ve etkin frenleme için ideal koşulları yaratmada fren ana merkezi, kavrama hidrolikleri ve fren servosunun hepsine güvenebilirsiniz. Her iki yılda bir  aracınızın fren hidroliklerinin değişmesini öneriyoruz.
Aktarma öğeleri - dengeli frenleme etkisi için: Bir araç frenleme sırasında rotasını koruyabiliyorsa, aktarma öğeleri en iyi şekilde çalışıyor demektir. Fren hortumları, fren boruları ile tekerlek frenleri arasındaki esnek bağlantıyı oluşturur. Bunlar, hidrolik basıncın tekerlek freni silindirine ve fren kaliperlerine doğru şekilde aktarılmasını sağlar. 

Fren sıvıları ve hidrolik sıvılar - eşit fren basıncı için!

Fren hidrolikleri fren basıncını eşit şekilde tekerlek frenlerine dağıtmaya yarar. Mümkün olan maksimum güvenlik kadar kalite ve güvenilirlik de önemlidir. İşte bu yüzden Bosch Car Service, yüksek derecede korozyon önleme ve yağlama katkı maddeleri içeren Bosch fren sıvılarını kullanır. Böylece tüm fren gruplarının uzun kullanım ömrü ve güvenilir çalışması her zaman garanti edilmiş olur.

Frenler - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.