0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Araç Kontrolü

Aracınızı servisimize getirdiğiniz zaman öncelikle ilk kontrolden geçmektedir. Uzman kadromuz burada aracınızı A' dan Z' ye kontrol ederek sorunlarını belirlemektedir. Onarım bittikten sonra 34 Nokta Kontrolü yapılarak "Mekanik Kontrol Sertifikası" verilmektedir.

Kontrol, gelecekteki sorunları önler!

Ayrıntılı bir araç kontrolü sadece otomobiliniz açısından değil, aynı zamanda doğrudan kendi güvenliğinizle de ilgilidir. Uzmanlarımız, aracınızın teknik açıdan güvenli bir durumda olduğunu ve tüm bileşenlerin düzgün çalışıp çalışmadığını belirlemek üzere en yeni arıza tespit ekipmanlarını kullanır. Bunda temel olarak kaza riskini azaltma ve tüm araç yolcularının güvenliğini arttırmak amaçlanmaktadır. Ayrıca pahalı ve can sıkıcı arızaların da artık geçmişte kalmasına yardımcı olacaktır.

Güvenli sürüş
Her zaman güvenli sürüş yaptığınızdan emin olmak isterseniz otomobilinize araç kontrolü kapsamında hızlı, ayrıntılı ve maliyet yönünden uygun bir şekilde bakmaktan memnuniyet duyarız.
  • Her yaştaki tüm araç modelleri
  • Mevsimsel kontrol ve bakım
  • Orijinal ekipman üreticisi standardında orijinal yedek parçalar

Araç Kontrolü - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.