0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Elektrikli Ve Hibrit Araçlar

2018' den itibaren, otomobilinizi ancak geçerli bir yeşil çevre etiketi ile kullanabileceğiniz şehirlerin sayısı daha da artacaktır. Aksi takdirde 250  TL ye kadar ceza ödemek zorunda kalacaksınız. Bu yüzden dizel aracınıza bir filtre taktırmanızı veya uzun vadede elektrikli veya hibrit bir araca geçiş yapmanızı tavsiye ederiz.

Mobilitenin geleceği temiz!

Yakıt tasarrufu sunan ve CO2 emisyonlarını %35' e kadar azaltan hibrit teknoloji, bütünüyle elektrikli otomobile giden yolda önemli bir adımdır. Bosch, tek ürünlerden komple sistem uzmanlığına kadar sürdürülebilir tahrik sistemlerinin geliştirilmesinde daima lider bir rol oynamıştır. Bosch Car Service' lerin uzman personelleri, doğrudan bu zengin bilgi birikiminden yararlanır. Hibrit ve Elektrikli araçlar ile ilgili teknık eğitimler ve mevzuat eğitimleri sağlanarak geleceğe yatırım yapıyoruz .

Elektrikli Ve Hibrit Araçlar - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.