0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Isıtma Sistemi ve Klima Servisi

Isıtma Sistemi ve Klima Servisi

Klima, çoğu modern araçta günümüzde artık standart bir özellik haline gelmiştir ve uzun bir kullanım ömrü sağlamak için klimanın düzenli kontrol edilmesi gerekmektedir. Klima sistemi doğru şekilde temizlenmezse soğutma suyu kaybına ek olarak sistemde bakteri ve mantar oluşabilir ve zamanla kötü kokulara yol açabilir. Klima sisteminizin profesyonel bakımı için uzmanlarımıza güvenebilirsiniz; tüm mevsim, her hava koşulunda optimum sıcaklığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Uzman tavsiyemiz

Otomobilinizin klima sistemini tüm yıl boyunca kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Keçelerin yağlanmasını sağlamak ve bu sayede kaçakları önlemek için sistemi her ay en az 10 dakika olmak üzere çalıştırmak aracınızın için en iyisi olacaktır. Düzenli çalıştırma aynı zamanda filtrede nem oluşması veya bakteri birikimi sonucu pis kokular oluşmasını da engelleyecektir.

Isıtma Sistemi ve Klima Servisi - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.