0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Diagnoz Ve Arıza Tespit

Aracınızda oluşabilecek mekaniksel ve/veya elektiriksel arızaları en gelişmiş arıza tespit ve diagnoz cihazlarımız ile yerinde tespit edip değerli müşterilerimize onarım süreci ile ilgili olarak bilgi veririz.

Günümüz araçları çok karmaşık motor, şanzıman, mekanik, elektrik, elektronik sistemlere sahiptir. Yeni model araçların motorları eski zamanlardaki otomobillerden ziyade hemen hemen motorun her yeri elektronik sensörler ile donatılmıştır. Örneğin motorun ihtiyaç duyduğu atmosfer havasından tutun yanmış gazın dışarı atılmasında dahi sensörler ile ölçümler yapılmaktadır.
 
Uzman Tavsiyemiz :
 
Otomobilinizin gösterge panelinde arıza ışığı yandığında aracın kullanım kitapçığında gösterilen çeşitli arıza ikazlarına bağlı olarak acil olarak servisinize göstermeniz gerekmektedir.

Diagnoz Ve Arıza Tespit - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.