0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Mekanik Sistem Onarımları

Aracınızdaki mekanik sistemlerden herhangi birinde bir sorun yaşıyorsanız en yeni test ekipmanları ve orijinal ekipman standardında orijinal yedek parçaları işleri düzeltmesi için Bosch Car Service uzmanlarına güvenebilirsiniz.
  • Orijinal ekipman üreticisi standardında orijinal yedek parçalar
  • Mekanik araç bileşenleri için en yeni test ekipmanları
  • Teknik verilere erişimi olan uzman personel

Uzman tavsiyesi

Dikkat: Kaza tehlikesi!  ABS, TCS veya ESP gibi otomobilinizdeki güvenlik sistemlerinin arızalı amortisörler ile çalışmayacağını biliyor muydunuz? Buna ek olarak, frenleme mesafesi ABS olmayan bir araç ile kıyas edildiğinde daha fazla olacaktır. Kusurlu amortisörler, fren mesafesini %20'ye kadar artırabilir ve lastik aşınmasını önemli ölçüde artırır. Dahası, aracınızın yola tutunmasını azaltır ve viraj alma kabiliyetini bozacaktır. Bu yüzden amortisörünüzün bir uzman tarafından düzenli kontrol edilmesini ve kendi güvenliğiniz açısından gerektiğinde acil olarak değiştirilmesini şiddetle tavsiye ederiz.

Mekanik Sistem Onarımları - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.