0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Vale Hizmeti

'' İşlerim çok yoğun olduğu için yerimden kıpırdayamıyorum, aracıma ayıracak zamanım kısıtlı ! Bulunduğunuz adres bana çok uzak ! ''  
 
Siz değerli müşterilerimize vale ekibimiz tarafından ücret talep edilmeden Bursa il sınırları içerisinden aracınız adresinizden alınıp, talep ettiğiniz işlemler tamamlandıktan sonra istediğiniz adrese Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Mesuliyet Sigortamız güvencesi altında sorunsuz olarak teslim edilebilmektedir.
Randevu formu için tıklayınız

Vale Hizmeti - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.