0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Lastik Servisi

Uzman tavsiyemiz;

Otomobil lastiğinin kauçuğu, otomobil kullanılmasa bile zaman etkisinden dolayı verimliliğini kaybeder ve yıpranır. Bu yüzden lastiklerinizin dişleri az aşınmış olsa bile en az her 10 yılda bir lastikleri değiştirmenizi öneriyoruz. Bir lastiğin gerçek yaşı, üzerine damgalı dört haneli DOT numarasından görülebilir: Son iki hane üretim yılını ve ilk iki hane, üretim haftasını gösterir. Örnek olarak: "2600" olarak lanse edilen bir lastik 2000 yılının 26. haftasında üretildiğini ifade etmektedir.
Profesyonel servis ve onarıma ek olarak uzmanlarımız şişirme basıncını ve lastik dişini de kontrol edecektir. Talep edilmesi halinde tek taraflı veya dengesiz lastik aşınmasını önlemek için yeni lastikleri takmadan önce tekerlek ayarını kontrol etmekten ve gereken ayarlamaları yapmaktan memnuniyet duyacağız.
 
Her ebat ve çeşitte  lastik ihtiyacınız için markamız ile iletişime geçmeniz durumunda lastik tedariğiniz uygun fiyatlar ile yapılacaktır .

Lastik Servisi - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.