0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Fren Servisi

Kusursuz çalışan bir frenleme sistemi sadece sizin açınızdan değil, karayollarındaki diğer kullanıcılar için de hayati önem taşır. Bu yüzden kendinizi emniyete alın ve tüm sistem bileşenlerinin durumunu düzenli aralıklarla kontrol ettirin. Çünkü bütün araçlar, günlük kullanım içerisinde doğal aşınmaya maruz kalan çok sayıda parça içerir.

Bizim hedefimiz sizin güvenliğiniz!

Aracınızdaki tüm frenleme sisteminin bakımı ve onarımı söz konusu olduğunda daima servis personelimizin uzmanlığına güvenebilirsiniz. Personelimiz, en yeni teknik gelişmelerden haberdar olmak için düzenli olarak Bosch tarafından düzenlenen teknik ve sosyal gelişim eğitimlerine katılmaktadır. Dahası, piyasadaki bütün araç markaları için gereken tüm teknik verilere ve bakım prosedürlerine kesintisiz erişimleri vardır. Ayrıca en yeni servis ekipmanları ve Bosch ürünü orijinal yedek parçalar, mümkün olan en yüksek güvenlik standartlarını garanti etmektedir.

Bizim uzmanlığımız, sizin en iyi sigortanız!

Aracınıza söz konusu fren balataları ve disklerinin takılması, çıkarılması ve değiştirilmesi olduğunda servisimizin üstün uzmanlığına daima güvenebilirsiniz. Gereken teknik verilere ve bakım prosedürlerine kesintisiz erişim, kelimenin tam anlamıyla piyasadaki bütün araç markaları için gereken işi güvenilir ve profesyonel şekilde yapabilmemizi sağlamaktadır. Ayrıca tüm en yeni servis ekipmanları ve Bosch ürünü orijinal yedek parçalar, yolda maksimum güvenlik sağlar.

Fren Servisi - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.