0224 342 60 00 (Pbx)

Üretici Garantisi Bozulmadan Tüm Marka Araçlara Bakım ve Onarım "Garantili Servis"

Kaporta-Boya ve Hasar İşlemleri

Kaporta-Boya ve Hasar İşlemleri

Otomobilinizin Görüntüsünü Tazeleyin!

Servisimiz kaporta boya ünitesi, branşlarında uzmanlaşmış, deneyimli ve son teknoloji ekipmanları ile siz değerli müşterilerimizin araçlarını kaza sonrası, 15 yıllık yetkili servis tecrübesi ile üretici markaların onarım metotlarına uygun olarak, orijinal ve ilk halindeki kalite seviyesine getirmek için hizmet vermekteyiz. Aracınızın rengi ne olursa olsun boyahane ve mix atölyemizde aracınızın rengi kusursuz olarak oluşturulmaktadır. Kullandığımız en üstün kalitedeki boya ana ve sarf malzemelerimiz ile aracınız ilk günkü gibi kusursuz olacaktır.
 
Tavsiyemiz :

Eğer bir kaza ile karşı karşıya kalırsanız Hasar Anında Yapılması Gerekenler ile ilgili blog yazımızı incelemenizde fayda olacaktır.
 
Hasar Anında şirketimize randevusuz olarak aracınız ve aşağıdaki belirtilen evraklarınız ile beraber ziyaret edebilir, aracınız yürüyemeyecek durumda ise çekici ile servis alanımıza yönlendirme yapabilirsiniz. Hasar dosyanız en geç 24 saat içerisinde açılacaktır.
 
Hasar işlemleri için iletişim bilgilerimiz : 0224 342 60 00 - 124/120  veya [email protected] veya renoavrupa_oto@hotmail mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Kaporta-Boya ve Hasar İşlemleri - AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi
AVRUPA OTO Boschcar Yetkili Servisi olarak, tüm marka araçların mekanik bakım ve onarımları ile kaporta, boya ve hasar onarım işlemlerini 29 Yıllık Sektör Tecrübesi ve bunun yanında 15 senelik Renault yetkili servisliği tecrübesi ile sahip olduğu TSE 13168 1.sınıf Özel Servis ve TSE 12047 alternatif yetkili servis hizmet yeterlilik belgeleri ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesi altında orijinal yedek parçalar kullanılarak ‘ 2017/3 sayılı Motorlu Taşıtlar Sektöründeki Dikey Anlaşmalara İlişkin Grup Muafiyeti Tebliği¹ ne göre araçların üretici ve distribütör garantisi bozulmadan tüm markaların alternatif yetkili servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerine devam etmektedir.